W co będziemy grać w weekend? #10

Bek

Dziesiąty odcinek naszego nowego cyklu, w którym członkowie zespołu MMORPG.org.pl zdradzają, w jakie gry zamierzają się bawić w dany weekend.

Dzięki temu poznacie nas trochę bliżej, a przy okazji skonfrontujecie gusty takiego "guru" czy "PefriXa" z własnymi preferencjami.


Guru:

Czasami mam dość tej gry i chce ją jak najszybciej odinstalować z dysku. Szczególnie gdy obładowany lootem wracam do wyjścia, a jakiś <brzydkie słowo> kampi niedaleko punktu, wykorzystuje moje rozluźnienie, zabija i zgarnia wszystko.

Ciągle jednak wracam i ciągle mam ogromną satysfakcję z rozgrywki. O kim mowa? Escape From Tarkov. To będzie już czwarty tydzień/weekend regularnej zabawy z tym survivalem/symulatorem/MMO. 

Oczywiście nie pogardzę też Valorantem (Platyna 2).

PefriX:

Trzeci tydzień z Monster Hunter World to chyba znak, że siadło. I to bardziej, niżbym się spodziewał. Niemniej w oko wpadł mi oryginalny Lineage, którego prawdopodobnie sprawdzę. Jestem wielkim fanem Lineage 2, ale przyznaję, że kusi mnie sprawdzenie protoplasty, który w Korei wciąż jest tytułem popularnym.

Xaorus:

Ten weekend to u mnie okres męczarni w Bless Unleashed i powrotu do Dark and Light. Bless z pewnością pojawi się na kanałowym streamie. Tyle.

Sildu:

Planuje weekend z grami anime i multiplatformowo. Na PC będę ogrywać Persona 4 Golden - chce zrobić ją w 100%, grałem już kiedyś na PS2 i sporo pominąłem. Na mobilniaku będę cisnąć w długo wyczekiwany przez mnie tytuł  SINoALICE. Na ten weekend to wszystko.

Zetrig:

Hmm ten weekend raczej spędzę w ruchu, wiec w garść idzie Switch. Stardew Valley i Darkest Dungeon bez zmian - kusi Animal Crossing, ale to może wydatek ba przyszły miesiąc

Pawlik: 

No w moim przypadku się nic nie zmienia... PlanetSide 2 i trochę S&F. 

Zobacz także

18 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz