W co będziemy grać w weekend? #11

2020 07 10 182003

Jedenasty odcinek naszego nowego cyklu, w którym członkowie zespołu MMORPG.org.pl zdradzają, w jakie gry zamierzają się bawić w dany weekend.

Dzięki temu poznacie nas trochę bliżej, a przy okazji skonfrontujecie gusty takiego "guru" czy "PefriXa" z własnymi preferencjami.


Guru:

A ja zostaję w “hardkorowych” klimatach.

Słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat Hunt: Showdown, więc skorzystałem z Letniej Wyprzedaży na Steamie i zakupiłem własny egzemplarz.

Pierwsze wrażenia (po 11 godzinach zabawy)? Suuuuuuuuuuper pozytywne. Nie spodziewałem się, że gierka aż tak mnie wciągnie. Ten klimat, ten świat, ten niesamowity dźwięk, który odgrywa tutaj kolosalne znaczenie (musimy uważać na każdy odgłos np. szczekające psy, spłoszone ptaki, potłuczone szkło na podłodze itd.).

Gra dla prawdziwych facetów i niewątpliwie jeden z najlepszych i najbardziej unikatowych Battle Royale'ów na rynku. Przy Hunt: Showdown Fortnite wygląda jak gra dla dzieci... a czekaj. 

Na pewno zabawię tutaj przez jakiś czas, nie porzucając jednak ESO i Tarkova, które wciąż regularnie odwiedzam.

PefriX:

Podstawka Monster Hunter World zakończona, pora zatem wykonać opcjonalki, zaopatrzyć się w Iceborne oraz... pomyśleć o World of Warcraft. Ostatnie wieści o Shadowlands sprawiły, że nabrałem ochoty na granko w króla MMORPG!

Xaorus:

Finalizacja tematu z Bless Unleashed i może TERA Online/Rappelz na stream. 

Zetrig:

Ja wkręciłem się mocniej w FFXIV, to z nim spędzę weekend. Chce się trochę wygearowac i pobawić w endgame. Pewnie też domęcze ten 120 poziom w WoWie.

Sildu: 

Ja weekend planuję spędzić przy RPG Maker MV i będę próbował stworzyć coś własnego:)

Pawlik: 

Ja w ten weekendzik mam zamiar nadrobić wszystkie epki anime "Black Clover" i w międzyczasie standardowo pogrywać w PS2 i S&F.

Zobacz także

11 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz