W co będziemy grać w weekend?

Weekend

W tym cyklu członkowie zespołu MMORPG.org.pl zdradzają, w jakie gry zamierzają się bawić w dany weekend. Dzięki temu poznacie nas trochę bliżej, a przy okazji skonfrontujecie gusty takiego "guru" czy "PefriXa" z własnymi preferencjami.


Guru:

Weekend na ulicach Waszyngtonu i Nowego Jorku? Dlaczego nie. Start nowego sezonu, ulepszenia do rozgrywki, ale przede wszystkim premiera nowego trybu – The Summit zachęciły mnie do ponownego odpalenia The Division 2.

Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne. Nie jest to może Underground z TD1 (kto grał, ten doceni), ale mimo wszystko cały tryb trzeba uznać za udany. Najważniejsze, że rozgrywka zyskała trochę różnorodności.

(moja postać przed wejściem do The Summit)

PefriX:

OFFLINE

Sildu:

Dalej cisnę Path of Exile, moim aktualnym celem jest zabicie Sirusa i "przejście" gry. Postaram się dodatkowo przetestować Bless Unleashed, dostałem się do strees testów, które mają się odbyć jutro.

Zetrig:

Weekend w pracy, wiec mało grania. Pewnie polatam po ESO zbierając shardy i może trochę w No Man’s Sky. Nic ekscytującego. 

Pawlik:

<nie zdradził, ale znając Pawlika, to pewnie spotkacie go na polu walki PlanetSide 2... albo nowo otwartym serwerze w Shakes & Fidget>

Zobacz także

11 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz