W co będziemy grać w weekend?

Mirage

W tym cyklu członkowie zespołu MMORPG.org.pl zdradzają, w jakie gry zamierzają się bawić w dany weekend. Dzięki temu poznacie nas trochę bliżej, a przy okazji skonfrontujecie gusty takiego "guru" czy "PefriXa" z własnymi preferencjami.


Guru:

Sry Jagex, trzecie podejście do RuneScape, trzeci raz nie wytrzymałem dłużej niż tydzień. Styl rozgrywki jakoś mi nie podchodzi. Pewnie sam sobie jestem winien. Ukształtowały mnie zupełnie inne gry (na czele z Tibią) i RuneScape po prostu nie trafia w moje gusta.

Wróciłem więc na stare śmieci. Z MMORPG-ów Elder Scrolls Online, z shooterów - Apex Legends, w którym Mirage'em (jedna z grywalnych postaci) powoli zbliżam się do 1k killów.

PefriX:

Obiecałem sobie wymęczyć Final Fantasy XIV na trialu, aby przekonać się ile dobrego dało Square Enix graczom za darmo. Jest to jednak droga pod górkę, bowiem o ile FFXIV to dobra gra, tak zupełnie nie trafia w moje gusta. Więcej narzekam i marudzę co mi się nie podoba, niż faktycznie dobrze się bawię. Niemniej Zetrig naciska, więc staram się, jak mogę.

Dla odetchnięcia od tej żmudnej pracy uczestniczę również w sesji RPG opartej na D&D 5e i powiem szczerze, że szkoda, że tak późno to odkryłem!

Zetrig:

Weekend w pracy, ale na pewno znajdę trochę czasu na FFXIV, które pochłonęło mnie bez reszty. Idealnie będzie kiedy wbije swoją pierwszą klasę crafterską na 80 lvl - jak wyjdzie, zobaczymy.

Sildu:

Weekend w Genshin Impact. Tak wciąż w to gram i się świetnie bawię. Aktualny cel to dobicie 2 teamów do 80, potem do 90 i czekanie na nowy content w 1.1.

Pawlik:

Wiadomo - PlanetSide 2. 

Zobacz także

11 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

New World to najlepszy czy najgorszy MMORPG tego roku?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz