W co będziemy grać w weekend?

Amon

W tym cyklu członkowie zespołu MMORPG.org.pl zdradzają, w jakie gry zamierzają się bawić w dany weekend. Dzięki temu poznacie nas trochę bliżej, a przy okazji skonfrontujecie gusty takiego "guru" czy "PefriXa" z własnymi preferencjami.


Guru:

Elder Scrolls Online: Markarth wychodzi w poniedziałek, nowy sezon w Apex Legends w środę, więc ten weekend biorę na przeczekanie.

Zamiast grać w gry, będę oglądał zaległe seriale. “Gambit Królowej” (polecam!!!), “Kalifat” (polecam!!!) i “To wiem na pewno” za mną, “Stranger” i “Opowieści z Pętli” i “Homeland” Sezon 8 przede mną.

PefriX:

Among Us i Stardew Valley z Zetrigiem, niczego więcej nie planuję. Faktycznie odczuwam coraz większe parcie na granie w gry towarzyskie, w których mogę w jakiś sposób bawić się z innymi - czy to z czy to przeciwko nim. MMORPG-i wydają się zatem idealne, ale żaden nie potrafił mnie w ostatnich tygodniach przytrzymać przy sobie dłużej. Liczę zatem, że z Shadowlands będzie inaczej. No chyba, że Wy macie jakieś inne, interesujące propozycje.

Zetrig:

Jeśli o mnie chodzi, to weekend będzie pracowity. Szykuje dla was testy kolejnych sprzętów, szykuje się na Shadowlands, a jeszcze trzeba znaleźć czas na social w Among Us i Stardew Valley. A i z rodziną przydałoby się pogadać. W skrócie - będzie pracowicie. 

Sildu:

Kolejny weekend z Genshinem! Wleciały nowe postacie z gachy, planuje je ulepszyć i drugi team będzie gotowy.

Pawlik: 

To co zwykle. PlanetSide 2 oraz Shakes & Fidget. 

Zobacz także

7 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz