W co będziemy grać w weekend?

Mehw

W tym cyklu członkowie zespołu MMORPG.org.pl zdradzają, w jakie gry zamierzają się bawić w dany weekend. Dzięki temu poznacie nas trochę bliżej, a przy okazji skonfrontujecie gusty takiego "guru" czy "PefriXa" z własnymi preferencjami.


Guru:

Star Wars The Old Republic jakoś mnie nie porwało (nie pierwszy raz). Nie mogę się wczuć ani w fabułę gry, ani też rozgrywkę. Pewnie za dużo Elder Scrolls Online, które zmieniło moje patrzenie na wiele tytułów.

No właśnie, ESO. To właśnie tutaj – jak również na hunceniu w Hunt: Showdown – będziecie mnie mogli spotkać w najbliższych dniach. Pod tym względem nic się nie zmieniło.

No to do zobaczenia. Albo w Tamriel, albo w XIX-wiecznej Luizjanie.

(guru w Belkarth szukający ekipy do rajdu)

PefriX:

Nadal katuję Monster Hunter: World i pewnie z tego powodu możecie spodziewać się jakiegoś tekstu/wideo w którym nieudolnie będę Was przekonywał, że to fantastyczna gra i najlepsze "MMO" na rynku. Poważnie, jeśli nie macie żadnego MMORPG-a do ogrania, wszystko się Wam znudziło, to zbierzcie ekipę i grajcie w MonHunta!

Xaorus:

OFFLINE

Sildu:

Mnie z kolei ostatnio naszła ochota na mahjonga, takiego prawdziwego! Więc mam zamiar sobie ogrywać przez weekend "Mahjong Soul". Mam nadzieję wjechać na rozgrywki rankingowe, by sobie rangę podbić, jak się nie uda to może jakaś rozgrywka towarzyska ze znajomymi. Jak ktoś jest również zainteresowany, możecie zagrać pod https://mahjongsoul.game.yo-star.com/ przez przeglądarkę albo na telefonach. Tylko ostrzegam przed weebowskimi klimatami.

Zetrig:

OFFLINE

Pawlik: 

Trudno to nazwać graniem, ale... ten weekend postanowiłem poświęcić na podszkolenie się trochę w AutoCADzie.

Zobacz także

13 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz