W co będziemy grać w weekend?

Gggg

W tym cyklu członkowie zespołu MMORPG.org.pl zdradzają, w jakie gry zamierzają się bawić w dany weekend. Dzięki temu poznacie nas trochę bliżej, a przy okazji skonfrontujecie gusty takiego "guru" czy "PefriXa" z własnymi preferencjami.


Guru:

Genshin Impact? Może za parę dni. Na razie mam inne priorytety – czyli czyszczenie pięter w The Division 2 (nowy tryb rzeczywiście daje sporo frajdy) oraz zabawa z kumplami w Apex Legends (mój nowy PB – 12 killi w Duo). Dziennie mam 1-2h wolnego czasu, a obie produkcje idealnie nadają się na na typowo casualowy gaming. Postrzelać, chwilę pofarmić i można wracać do reala.

PefriX:

Dałem się namówić na Among Us, ale poza tym weekend spędzę przy Deep Rock Galactic, które wciągnęło mnie bez reszty. Krasnoludy, piwo, kopanie minerałów i mnóstwo strzelania - czego chcieć więcej? O dziwo Genshin Impact mnie nie wciągnęło, więc inaczej niż część redakcji, nie będę się w niego zagrywał. No chyba, że zrobią z tego MMO..

Zetrig:

OFFLINE

Sildu:

Mnie akurat Genshin Impact wciągnęło i mam zamiar ogrywać tylko go przez cały weekend. Mimo że to single-player z opcją co-op, to gra mnie zatrzymała już na parędziesiąt godzin. Fabuła może nie jest najwyższych lotów, ale całkiem przyjemna, nadrabiają to postacie, które możemy zdobyć i ich wątki poboczne są całkiem ciekawe. Eksploracja sprawia mi wiele frajdy, jedynie szkoda, że bieganie z kimś jest tak mocno ograniczone i tak naprawdę to można bić jedynie bossy razem i robić dungeony (w 1.1 ma wejść jakaś aktywność na 8 graczy). Podoba mi się również grafika, jak i widoki, które można zaobserwować podczas eksploracji, wygląda to ładnie.

Pawlik: 

W ten weekend mam zamiar się rozkoszować najnowszym patchem do PlanetSide 2.

Zobacz także

5 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz