W co będziemy grać w weekend?

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
5 2545
W co będziemy grać w weekend?

W tym cyklu członkowie zespołu MMORPG.org.pl zdradzają, w jakie gry zamierzają się bawić w dany weekend. Dzięki temu poznacie nas trochę bliżej, a przy okazji skonfrontujecie gusty takiego "guru" czy "PefriXa" z własnymi preferencjami.


Guru:

A ja wreszcie znalazłem miejsce dla “najlepszej gry 2020 roku”. Zostawiłem Elder Scrolls Online oraz Apex Legends, żeby zanurzyć się w magicznym świecie Genshin Impact. Jak dotąd wbiłem Adventure Rank 20, więc przede mną jeszcze sporo do zrobienia i odkrycia.

Aha, gram na totalnym F2P. Postanowiłem nie wydawać na Genshina ani złotówki, zobaczymy, czy darmowe postacie (Lisa, Barbara i reszta) dadzą radę na trudniejszy content.

PefriX:

Dalej Shadowlands, Renown wbity, Torghast zaliczony, The Maw pozwiedzane, więc pora szykować się na rajdowanie. Weekend z mythic uznaję za rozpoczęty!

Zetrig:

Shadowlands w pełni. Bije ilvl, żeby moc zacząć rajdować. W międzyczasie bawię się Torgastem i masa innych aktywności, których w Shadowlands mamy na pęczki

Sildu

Chyba nikogo nie zaskoczę, że będę grał w Path of Exile? Wieczorem startuje tygodniowy event "Mayhem" i zamierzam dobić ten 95 i zgarnąć nagrody.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube