W co będziemy grać w weekend? #4

Eso1

Czwarty odcinek naszego nowego cyklu, w którym członkowie zespołu MMORPG.org.pl zdradzają, w jakie gry zamierzają się bawić w dany weekend.

Dzięki temu poznacie nas trochę bliżej, a przy okazji skonfrontujecie gusty takiego "guru" czy "PefriXa" z własnymi preferencjami.


Guru:

A co „ukochany” guru będzie robił w weekend? Oprócz strzelania headshotów w Valorant (wciąż tkwię w Złocie), zamierzam – po kilku miesiącach przerwy – wrócić do Elder Scrolls Online. Premiera dodatku „Greymoor” już za kilka dni, więc najwyższy czas, żeby zaktualizować addony, oczyścić Bank z niepotrzebnych przedmiotów, znaleźć nową gildię handlową oraz przypomnieć sobie klawiszologię, mechaniki bossów itd. 

Odwiedzę pewnie kilka vet dungeonów, zahaczę o jakiś rajd (Sunspire) oraz pobawię się w Battlegroundach. Gram Warden Healerem (700+ CP), ale po ubraniu damage’owego seta, ustawieniu ofensywnych umiejętności oraz zmianie Mundus Stone jestem w stanie wykręcać niezłe wyniki.

Do zobaczenia w Tamriel!

PefriX:

Path of Exile? Grim Dawn? Może Diablo 3? Nie, jeśli chodzi o gatunek hack'n'slash to tylko Minecraft Dungeons! W ten weekend ogrywam najnowszą produkcję Mojang, którą będziecie mogli zobaczyć u mnie w poniedziałek o 19:00. Ze swojej strony dodam tylko, że tak dobrej, małej gry, dawno nie widziałem. Niby casualowa, a wciąga lepiej niż niejedna "poważna" produkcja. Zapraszam!

https://www.twitch.tv/pefrixx

Xaorus:

OFFLINE

Zetrig:

Tydzień zakończę tak jak ostatnio - w Azeroth i Eorzea. Zostawmy wiec MMO, a przejdźmy do innych gier. W końcu skusiła mnie Terraria, wiec przebadam, co tam w trawie piszczy. Civilization 6 od Epica tez wpadła na konto i będzie grana wieczorami przy piwku. 

Sildu: 

Ja nadal to samo co w zeszłym tygodniu (Terraria oraz Grand Theft Auto V zgarnięte podczas giveaway'a od EGS). Czekam także na start Phantasy Star Online 2 w najbliższym tygodniu!

Pawlik: 

Dalej PlanetSide 2... i to się raczej nie zmieni w najbliższym przyszłości. 

Zobacz także

7 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz