W co będziemy grać w weekend? #7

Escape from tarkov 1

Siódmy odcinek naszego nowego cyklu, w którym członkowie zespołu MMORPG.org.pl zdradzają, w jakie gry zamierzają się bawić w dany weekend.

Dzięki temu poznacie nas trochę bliżej, a przy okazji skonfrontujecie gusty takiego "guru" czy "PefriXa" z własnymi preferencjami.


Guru:

  1. “No kur** jak on nie zginął”
  2. “Jeb** kamper”
  3. “Co za zasr*** farciarz”
  4. “Kur** mam dość”
  5. <RAGE QUIT>

Właśnie tak będzie wyglądał mój weekend. Na wkurzaniu się i rzucani wyzwiskami w monitor. Najbliższy czas spędzę na Ucieczce z Tarkova (Escape From Tarkov).

Do pobrania EFT zachęciły mnie ostatnie ekscytujące informacje (200 tys. graczy online, global wipe, polska wersja językowa, dropy na Twitchu), choć nie ukrywam, że od dawna chciałem zobaczyć, jak zmienił się Tarkov od mojego ostatniego razu (to będzie moje drugie podejście do gry). Nie miałem jednak na to czasu: to Valorant, to Phantasy Star Online 2, to The Division 2, to mój ukochany Elder Scrolls Online. Dopiero teraz przyszedł czas na grę "dla prawdziwych facetów". 

PefriX:

Mam ochotę na coś mangowego. Z tego powodu uprzyjemniałem sobie czas w Code Vein, ale wiadomo, że co sieciówka to sieciówka. Dlatego właśnie w weekend będę odbijał się pomiędzy dwoma tytułami: KurtzPel oraz SoulWorker. No chyba, że zaproponujecie coś lepszego!

Xaorus:

Jednak pojawiają się plany. Konkretniej Skylords Reborn na stream jako oderwanie się od notatek przed sesją. 

        

Sildu:

Ja będę sobie pogrywać w Valoranta (kiedy w końcu wprowadzą rankedy?). Planuję także ogarnąć zaległe JRPG - na pierwszy rzut leci Trials of Mana.

Zetrig: 

OFFLINE

Zobacz także

19 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz