W co będziemy grać w weekend? #8

Harv

Ósmy odcinek naszego nowego cyklu, w którym członkowie zespołu MMORPG.org.pl zdradzają, w jakie gry zamierzają się bawić w dany weekend.

Dzięki temu poznacie nas trochę bliżej, a przy okazji skonfrontujecie gusty takiego "guru" czy "PefriXa" z własnymi preferencjami.


Guru:

Co guru będzie robił w weekend? Grał Wciąż uczył się grać w Tarkova (pierwsze kilkadziesiąt godzin do nauka mapy, extraction pointsów, spawnów SCAV-ów, strzelania, przedmiotów itd.). Nie odpuszczę jednak Path of Exile i temu “najdziwniejszemu” dodatkowi w historii.

Pewnie wbiję jakiś 85-90 level (jak zwykle), ale o poważnej zabawie raczej nie ma mowy. Swoje już przeżyłem w PoE (patrzcie licznik godzin na Steamie) i tak jak wy z cierpliwością wyczekuję nadejścia Path of Exile 2.

PefriX:

Weekend z sieciowymi grami anime uznaję za... tragiczny. Faktycznie wygląda na to, że trzeba pomyśleć o graniu na prywatnych serwerach, bowiem te oficjalne są totalną porażką. Z tego powodu, aby otrzeć łzy smutku, robię kolejne podejście do Monster Hunter: World i kto wie, może wreszcie zostanę na dłużej?

Hasira!!!

Xaorus:

Spędzę trochę czasu w Torchlight 3. Pewnie niewiele, ale postaram się w końcu dostarczyć obiecanego streamka.

Sildu:

Path of Exile!!!

Zetrig:

To ja zostaje w klimatach ESO - dobijam powoli 160 CP i będę próbował się gearować. Poza tym Shadowlands - czy muszę mówić coś więcej?

Pawlik: 

U mnie standard... PlanetSide 2 i klikanie w S&F. 

Zobacz także

15 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz