W co będziemy grać we wrześniu? Przed wami najciekawsze premiery MMO tego miesiąca

Ns klasa szkola 640

Wrzesień to zawsze bardzo obfity w gry MMORPG miesiąc. Producenci budzą się z wakacyjnego letargu i wprowadzają na rynek nowe tytuły, które mają zawojować świat. Zobaczymy, czy tym razem będzie podobnie.

Przed wami najciekawsze, POTWIERDZONE premiery września.

1 września:

Jeszcze dzisiaj oczekujcie uruchomienia Open Bety Twin Saga – nowego action MMORPG od twórców Eden Eternal

W dalekiej Korei Południowej też mają powody do radości, ale nie z powodu Twin Saga, ale drugiej części beta testów MU Legend (MU Online 2).

2 września:

Jutrzejszy dzień upłynie nam pod znakiem nowego dodatku do Path of Exile – Atlas of Worlds, który jeszcze bardziej pogłębi dystans dzielący produkt nowozelandczyków od Diablo 3.

Także jutro startuje pierwszy CBT-Weekend z Battlerite.

8 września:

W ten dzień na STEAM-ie pojawi się Line of Sight, czyli sequel Combat Arms. Mniej więcej o tej samej porze nastąpi oficjalna premiera „polskiego” Otherland, który od przedwczoraj działa w OBT.

9 września:

TOXIKK dostanie wersję Free2Play!

14 września:

Za dwa tygodnie dostaniemy otwarte alfa testy SamuTale – sandboxowego, utrzymanego w bajkowym stylu MMORPG. Sprawdzimy, czy gierka zawojuje rynek.

20 września:

Będzie tłoczno, bo nie dość, że dostaniemy dwa dodatki (do Destiny oraz Rappelz), to swoją premierę będzie miało H1Z1: King of the Kill. Nie będzie to jednak radosny moment, bo – jak informowaliśmy wczoraj – cena gry wzrośnie o 10 euro.

23 września:

Na ten dzień czekają tysiące fanów uniwersum Warhammera. Premiera długo wyzekiwanego Warhammer 40,000: Eternal Crusade.

29 września:

W przedostatni dzień września do świata żywych powróci niedawno zamknięty Cloud Nine. Ale już pod nowym wydawcą (Red Fox Games), który zmieni nieco system rozgrywki. Ma być łatwiej, szybciej i przyjemniej. 

Zobacz także

18 komentarzy