W Crossout trwa właśnie średniowieczna apokalipsa

Dodany przez PefriX około 2 lata temu
1 1181
W Crossout trwa właśnie średniowieczna apokalipsa

Crossout  otrzymało aktualizację Knight's Mayhem, która zmienia postapokaliptyczny klimat gry na bardziej „rycerski”. Gracze otrzymają nowy tryb walki, w którym bitwy pojazdów będą toczyć się w średniowiecznym stylu. Dostępny jest również nowy pakiet "Polar Explorer" z unikalną bronią impulsową i nową kabiną na epickim poziomie.

Knight's Mayhem to bitwa 8 vs 8 z wykorzystaniem gotowych pojazdów opancerzonych. Ich wynalazca marzył kiedyś o podróży z postapokaliptycznego Pustkowia do odległej Flandrii i przywróceniu ideałów rycerstwa, ale poległ w walce. Są jednak Ocaleni, którzy wciąż pragną spełnić te marzenia.

Uczestnicy bitwy mają do wyboru pięć modeli pojazdów pancernych, a każdy z nich pełni istotną rolę na polu bitwy:

  • Carriage to szybki i zwrotny pojazd opancerzony, który jest najlepszym wyborem do zdobywania punktów, ale celny strzał z balisty może z łatwością wywrócić go do góry nogami.
  • Ballista to wszechstronna jednostka wsparcia, która włada celną kuszą dalekiego zasięgu.
  • Bombard jest ciężkim pojazdem, który najlepiej nadaje się do ochrony pozycji. Zadaje szalenie duże obrażenia, ale gdy tylko go obejdziesz i zaatakujesz od tyłu, moduły Bombarda natychmiast stają się łatwym celem i mogą eksplodować od kilku trafień.
  • Brazier to ognista (dosłownie) broń wsparcia, która może rozgrzać przeciwników i z łatwością wygrywać pojedynki 1 na 1.
  • Catapult to broń dalekiego zasięgu, używana podczas oblężenia pozycji. Rzuca ogniste pociski i podpala przeciwników.

Wydarzenie "Knight's Mayhem" potrwa do 12 maja, a najlepsi gracze zostaną nagrodzeni przedmiotami dekoracyjnymi i epickimi częściami do pojazdów opancerzonych.

Nowy unikatowy pojazd opancerzony należący do meteorologa Dalisa Raima nosi nazwę Polarny Odkrywca i może pochwalić się działkiem pulsacyjnym Astraeus oraz epicką kabiną Ermak. Astraeus może zostać przeładowany, co zwiększa obrażenia zadawane przeciwnikowi, ale kosztem uszkodzenia własnego pojazdu. Pakiet Polar Explorer będzie dostępny w sklepie do 22 maja.

Ktoś z Was w ogóle bawi się jeszcze w Crossout?


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube