W czasie streama usunęli najlepszego Paladyna w Tibii. Czyli postać wartą 40 tys. zł!

2018 11 28 185413

To coś absolutnie niewiarygodnego. W całej 21-letniej historii Tibii nie przypominamy sobie podobnej sytuacji, żeby taki gracz, z takim level, który zajmuje topowe miejsce w światowym rankingu, został, nawet nie zbanowany, ale usunięty. 

„Pablinn” to przecież najlepszy Paladyn w grze. 1121 lvl!!!

CipSoft pokazał, że ma jaja ze stali. 

Co było powodem delete’a? Nieoficjalnie? Właściciel postaci chciał sprzedać (lub już sprzedał) swoje konto, co oczywiście było niezgodne z regulaminem gry. Na tibijskich (zamkniętych) forach, raz po raz, pojawiały się oferty sprzedaży (11k euro, 10k euro, 9k euro). To nie spodobało się CipSoftowi, który postanowił go przykładnie ukarać. 

UPDATE: 

Dostał deleted na stream, przez około miesiąc posiadał w nazwie, że sprzeda postać - pracownik cipsoftu podobno wszedł na jego Twitcha zapytał na czacie za ile - gdy ten mu odpisał, po paru minutach konto zostało usunięte 

I takim oto sposobem jesteśmy świadkami usunięcia postaci wartej około 40 tys. złotych, bo tyle właśnie wart był ten Paladyn. 

Ale wiecie, co jest w tym wszystkim najlepsze? Że cała ta sytuacja został uwieczniona… na streamie. „Pablinn” został nagle wyrzucony z gry, a potem  - przy próbie – ponownego zalogowania się, jego oczom ukazał się komunikat o nieistniejącej już postaci. 

Zobacz także

53 komentarzy