W Defiance pojawił się dom aukcyjny...

Dodany przez Duch około 8 lat temu
4 3156
W Defiance pojawił się dom aukcyjny...

The Exchange - czyli funkcja dostępna z poziomu interface'u implantu EGO pojawiła się w Defiance 3 lata po premierze gry. 

The Exchange allows you buy items that other ark hunters have listed for sale. Search through categories, sort, filter, and find your perfect purchase.

Jest to funkcja handlu przedmiotami działająca na podobnej zasadzie jak znane nam z klasycznych gier MMORPG domy aukcyjne.

Oprócz tego właśnie zaktualizowano system rozwoju postaci, zwiększając znaczenie punktów doświadczenia, które zdobywamy podczas gry.

Defiance to unikalny projekt łączący grę MMO z serialem telewizyjnym rozgrywającym się w tej samej rzeczywistości. Ten tytuł jest niedoceniany i niezbyt popularny w naszej części świata mimo, iż jest to całkiem grywalny tytuł, który potrafi wciągnąc na nieco dłużej. Sama rozgrywka nie jest zbyt skomplikowana i jest dosyć powtarzalna - wykonywane zadania i misje nie są za bardzo kreatywne i w zasadzie zawsze przebiegają podobnie.

Pod względem grafiki i mechaniki rozgrywki ten tytuł prezentuje się całkiem przywoicie i na pewno warto go przynajmniej przetestować.

Defiance funkcjonuje jako gra F2P. Oficjalna strona tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube