W Diablo 4 brakuje złota. Gracze są kompletnie spłukani

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
58 9090
W Diablo 4 brakuje złota. Gracze są kompletnie spłukani

Standardowo musimy zacząć od początku historii, czyli premiery Sezonu 4 (Łupy na nowo), który wprowadził masę nowej zawartości, w tym również Masterworking (Doskonalenie).

Doskonalenie to system wytwarzania w końcowej fazie gry, który “wymaga najrzadszych materiałów znalezionych w najgłębszych kopalniach, aby maksymalnie wykorzystać potencjał naszych broni”.

Problem polegał jednak na tym, że Masterworking wymagał nie tylko rzadkich materiałów, ale także ogromnej ilości złota (nawet killku milionów golda, żeby “pobawić się” z jedną sztuką sprzętu).

Nic więc dziwnego, że fani D4 zaczęli narzekać, że – po Masterworkingu – są kompletnie spłukani i nie mają pieniędzy na inne czynności, nie mówiąc o dalszym kombinowaniu z craftingiem.

Najpierw Blizzard wprowadził hotfixa zmniejszającego koszty transmutacji materiałów do Masterworking, ale to wciąż było za mało. Głosy o tym, że “brakuje golda” wciąż były bardzo widoczne.

Dlatego wczorajszy patch (pierwszy duży patch od premiery Sezonu 4) wprowadził dalsze usprawnienia. “The Gold cost of Masterworking has been reduced”.

Chcemy, aby główny nacisk przy Masterworking skupiał się na zdobywaniu materiałów, a mniej na potrzebie złota. Chcemy uniknąć konieczności poświęcenia dodatkowego czasu na zebranie złota.

Czy to wystarczy, żeby “załatwić” problem? Zobaczymy.


58 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube