W Fortnite było już wszystko… oprócz Mechów. Ruszył nowy sezon!

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
6 3424
W Fortnite było już wszystko… oprócz Mechów. Ruszył nowy sezon!

Dziś rozpoczyna się dziesiąty (jubileuszowy) sezon w Fortnite Battle Royale – czyli najpopularniejszej obecnie grze online na świecie. 

Jak się pewni domyślacie, Epic Games przygotowało masę atrakcji. Karnet Bojowy z ponad setką nagród do odblokowania (z możliwością podarowania go innej osobie), Strefy Szczeliny z dobrze wam znanymi lokacjami („miejsca, które wydawały się stracone na zawsze, zaczęły powracać, ale nie są już takie, jak wcześniej”), specjalne misje tematyczne oraz przebudowa Areny. 

Prawdziwą bombą, która wywołuje już sporo emocji, jest wprowadzenie do gry… Mechów (dla dwójki graczy). Epic Games nazwało ich Brutalami. 

Niewiele broni daje takie poczucie potęgi, jak ogromna machina krocząca. W tym dwumiejscowym pojeździe jeden z członków załogi kontroluje jego ruch, a drugi prowadzi ogień. Szczególnie odważni mogą spróbować samodzielnej obsługi mecha, zmieniając miejsca na bieżąco!

Brutale są wolne i mało mobilne, ale nadrabiają to siłą ognia. W środku „maszyny” mamy do dyspozycji dwa rodzaje broni: strzelbę i wyrzutnię pocisków/rakiet. Gdy zrobi się gorąco możemy aktywować tarczę i ochronić się przed obrażeniami. 

Jedno wiemy na pewno – zabawa z Fortnite stanie się ciekawsza. 

Pełny patch-note (z omówieniem wszystkich zmian) znajdziecie TUTAJ


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube