W Gwincie rozpoczęła się podróż twórcy wiedźminów oraz Sezon Mahakamski

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
0 1340

Gwint kontynuuje swoją serię „Podróże”. Tym razem dane nam będzie poznać Alzura i Gładyszkę w ramach nowej, ekscytującej przygodę, wypełnionej podobno wspaniałymi nagrodami. Alzur powinien być Wam dobrze znany, bowiem jest ekspertem od mutagenów oraz twórcą wiedźminów! Rozpoczął się również Sezon Mahakamski, a wraz z nim nowy, krzepki niczym krasnolud, tryb sezonowy.

Jeśli chodzi o wspomniany tryb sezonowy to nazywa się Okopanie. Za każdym razem gdy zagrywacie jednostkę, dacie jej wytrzymałość. W stylu mahakamskim pogracie aż do godz. 10:00, 8 grudnia. Pojawił się również nowy tryb rozgrywki – Draft:

  • Tryb Draftu jest darmowy, nie wymaga opłaty wstępu. 
  • Zaczynasz od wybrania jednej spośród trzech umiejętności dowódcy oraz karty podstawowej.
  • Budujesz talię, wybierając po jednej z trzech paczek kart, zawierających po trzy karty. Uprzednio wybrane paczki wpływają na to, jakie otrzymasz dalsze możliwości wyboru.
  • Ostatnią decyzją jest wybranie jednego spośród trzech Manewrów Bojowych. 
  • Gotową talią możesz grać przeciwko innym graczom, rozgrywając maksymalnie 7 partii. Jeśli dobrana talia Ci się nie podoba, w każdej chwili możesz się wycofać i ponowić draft. 
  • Swoje postępy śledzisz na kamiennym kręgu.
  • W chwili zamknięcia Areny otrzymasz 150 szt. złota za wszystkie niedokończone podejścia i za każdy niewykorzystany Odłamek Lustra. Niedokończone kontrakty powiązane z Areną zostaną ukryte i nie będą wpływać na ogólne postępy kontraktowe. Gracze, którzy ukończyli je wcześniej będą mogli je wyświetlić. Niedostępny będzie związany z Areną kamień milowy programu „Poleć znajomego”.

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube