W Gwincie zaś miłość oraz luty

Dodany przez PefriX ponad rok temu
1 639
W Gwincie zaś miłość oraz luty

W powietrzu czuć miłość i zapach świeżych czekoladowych serduszek! Zbierajcie te słodkości, grając w Gwinta i wymieniajcie je na wyjątkowe elementy kosmetyczne w sklepie Sklepa lub na zasoby w Księdze Nagród. Wydarzenie Miłosne potrwa w karciance do 22 lutego.

A skoro o lutym mowa, to wypada wspomnieć o nowym sezonie w Gwincie. Jak zwykle przygotowano tryby sezonowe, którymi możecie się cieszyć do końca Sezonu Lutowego, czyli 7 marca:

  • 7 lutego - 14 lutego: Porządek rzeczy - Na początku rozgrywki posortuj karty gracza od najwyższego do najniższego kosztu werbunku.
  • 14 lutego - 21 lutego: Banicja - Po wymianie kart wygnaj talie obu graczy. Za każdym razem, gdy jakaś karta pojawi się w dowolnej talii, wygnaj ją.
  • 21 lutego - 28 lutego: Podwójna stawka - Za każdym razem, kiedy zagrasz jednostkę z ręki, zagraj z talii jednostkę o tym samym koszcie werbunku. Twoja talia początkowa jest dwukrotnie zwiększana na początku partii.
  • 28 lutego - 7 marca: Cierpliwość jest cnotą! - Na początku swojej tury przemień wszystkie karty w swojej ręce w losowe karty, których koszt werbunku jest wyższy o 1.

Jeśli chodzi zaś o zmiany w kartach, to zostały one omówione w tym miejscu.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube