W Heroes of the Storm świat Warcraft wymiesza się ze StarCraftem!

Dodany przez PefriX prawie 4 lata temu
3 4650
W Heroes of the Storm świat Warcraft wymiesza się ze StarCraftem!

Na Publicznym Serwerze Testowym właśnie pojawiła się kolejna aktualizacja do Heroes of the Storm. Będzie dostępna do testów do ok. 7 września. Cóż takie przynosi?

Nowa Anomalia w Nexusie - Medalion Gladiatora. W jej ramach bohaterowie rozpoczynają teraz grę z nowym przedmiotem na pasku akcji: Medalionem Gladiatora. Medalion Gladiatora można aktywować, aby zyskać nieustępliwość na 1 sek. Czas odnowienia wynosi 300 sek. (5 min). Całość nawiązywać ma do przedmiotu z World of Warcraft.

Coś jeszcze? Tryb ARAM, który zastępuje Bohaterską bójkę. Pula map w trybie ARAM składa się z czterech map z jedną aleją. Na mapach ARAM nie ma dodatkowych celów. Aby zwyciężyć, należy zniszczyć bazę wroga. Na początku meczu każdy gracz musi wybrać jednego z trzech losowo wybranych bohaterów. Na podjęcie decyzji jest tylko 30 sekund.

Kamienie Powrotu są dezaktywowane. Bohaterowie nie odzyskują zdrowia na obszarze startowym. W przeciwieństwie do Bohaterskiej bójki w trybie tym nie mamy dedykowanych cotygodniowych zadań. Zamiast tego mecze ARAM są wliczane na poczet postępów codziennych zadań i zadań związanych z wydarzeniami specjalnymi. Poza tym D.Va załapała się na sporą aktualizację, tak samo jak Gazlowe.

Pora jednak przejść do głównej atrakcji, czyli wydarzenia Craft Wars. W jego ramach niektórzy bohaterowie Heroes of the Storm otrzymają specjalne skórki. Postacie z Warcrafta dostaną skiny związane ze StarCraftem i na odwrót. Przykładowo taki Arthas zostanie Królem Ostrzy, a jego Ostrze Roju będzie głodne. Artanis z kolei postanowi przyłączyć się do Draenei. Gazlowe z kolei będzie zbierał minerały, a Mei (nie wiem co ona robi w tym zestawieniu) zostanie Rycerzem (rycerką?) Śmierci.

Szczegóły na temat atrakcji powinniśmy poznać w przyszłym tygodniu.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube