W hitowego Lineage 2M możemy już grać po angielsku!

Dodany przez guru około 4 lata temu
9 7189
W hitowego Lineage 2M możemy już grać po angielsku!

Świetne informacje spływają do nas z Korei Południowej. Lineage 2M – czyli nowy popularny MMORPG od NCSoftu – wprowadził oficjalne angielskie tłumaczenie. 

W ustawieniach gry wybieramy język angielski, restartujemy grę… i już. Kraczkowaty Lineage 2M zmieni się w anglojęzycznego Lineage 2M. Poza dubbingiem, który pozostanie koreański.

Co to może oznaczać? Trudno powiedzieć. Albo NCSoft chciało ułatwić zabawę tysiącom graczy z Europy i Ameryki Północnej, którzy bawią się w L2M poprzez Emulatory, APK-i i VPN’y. Albo jesteśmy już tylko kroczek od globalnego wydania gry.

No bo jeśli mamy już tłumaczenie, to pozostaje uruchomić stronę, zorganizować krótkie testy, wrzucić Lineage 2M na Google Play oraz Apple Store i gotowe. Na co tutaj czekać? Aż hype na grę przeminie?

Mamy przecież do czynienia z hitowym produktem, który cieszy się w Korei Płd. ogromnym zainteresowaniem. Sama gra generuje większość przychodów NCSoftu (więcej od Aiona, B&S, GW2 i L2 razem wziętych). 

Ważne: w Lineage 2M możemy także grać na PC. Wystarczy pobrać specjalną platformę Purple (od NCSoft), zrobić konto, a potem pobrać klienta gry. TUTAJ znajdziecie tutorial z linkami. 

https://lineage2m.plaync.com


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube