W ile MMORPG graliście na wakacjach?

Dodany przez guru prawie 7 lat temu
5 2562
W ile MMORPG graliście na wakacjach?

Wakacje to najlepszy czas na granie. Długie dni, zero szkoły, zero obowiązków, wystarczy wstać z łóżka, odpalić komputer i do reszty poświęcić się mmorpgowym przyjemnościom. 

Marzenia.

Życie nie bywa takie kolorowe. Większość z nas poświęca ten okres na coś zupełnie innego. Podróżuje, spędza czas na dworze, jeździ na rowerze … lub po prostu ciężko pracuje. Nikt nie myśli wtedy o graniu w MMORPG. Potwierdza to nasza najnowsza ankieta. 

Aż 24% użytkowników nie zagrało w minione wakacje w żadnego MMORPG. Trochę szkoda, bo ostatnie tygodnie były najlepszym okresem od 2012 roku. Od bardzo dawna nie dostaliśmy w "sezonie ogórkowym" aż tylu nowości i premier. Praktycznie co kilka dni wychodziła jakaś nowa gierka, która mogła was zainteresować. 

Najwięcej głosów (69%) zdobyła jednak odpowiedź „1-5”, chociaż było to pewnie bliżej jedynki niż piątki, prawda? Tylko 7% ankietowanych miało na tyle wolnego czasu, że udało im się wypróbować nawet kilkanaście tytułów z rzędu (3% dla odpowiedzi „6-10”, 4% dla odpowiedzi „Więcej niż 10”). Dobrze dla nich, przynajmniej poprawili swoją średnią. 

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety. 


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube