W ilu grach MMORPG spędziliście więcej niż 1000 godzin?

Lpayed

Wszyscy doskonale wiedzą, że gry MMORPG wymagają sporej ilości dostępnego czasu. Oczywiście, czasami wystarczy 1-2 godzinki dziennie, szczególnie jeśli taki tytuł jest casualowy, ale w większości przypadków potrzeba spędzić nad takimi tytułami znacznie więcej. To głównie czas definiuje moc naszych postaci. 

No dobra, a ile było gier w waszej „gamingowej” karierze, z którymi spędziliście 1000 godzin lub więcej? 

Chyba nie jest z nami tak źle. Aż 44% ankietowanych przyznało się, że było ich przynajmniej kilka. Oznacza to, że na wirtualną przygodę poświęciliście wiele miesięcy swojego życia. Też należę do tej grupy. Tibia, Knight Online, Path of Exile – to tylko niektóre z moich „tysiączków” na liczniku. 

36% wskazało tylko jedną grę MMORPG, z którą bawiło się dłużej niż 1000 godzin. Ciekawe, kto to był. World of Warcraft, Guild Wars 2, a może jakiś hardkorowy grindownik w stylu Black Desert czy Kal Online. Chyba że mowa o Metinie2:)

Mimo wszystko istnieje spora grupka osób (20%) wśród naszych czytelników, która nie doczekała się (jeszcze) 1000h. Być może żadna gra nie zrobiła nas was wrażenia, a może po prostu często zmieniacie tytuły? 

Na koniec słowa uznania dla 2% ankietowanych, którzy kochają MMORPG tak bardzo, że spędzili po 1000 godzin w 10 lub więcej grach. 

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety. 

Zobacz także

29 komentarzy