W Legends of Runeterra możecie już grać Starszym Smokiem i innymi herosami

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
0 1252
W Legends of Runeterra możecie już grać Starszym Smokiem i innymi herosami

W karciance Riot Games w zeszłym tygodniu zadebiutował nowy, darmowy dodatek. Do Legends of Runeterra trafiła Podróż Przeznaczenia: Po Drugiej Stronie, która wprowadza kilka atrakcji, jak Smocze Dary, Klątwa, czy Bezśmiertność. To jednak nie wszystko!

Smocze Dary to umiejętności, które zapewniają jednostkom różne wzmocnienia w zależności od danego daru, zmieniając je w śmiertelne zagrożenia. Klątwy to osłabienia pod postacią kart umieszczanych w ręce przeciwnika. Z kolei Bezśmiertność pozwala na wskrzeszenie jednostki z 1 punktem zdrowia, ale ogłuszoną.

Znalazło się również miejsce na Starszego Smoka (Elder Dragon), którego nie można usunąć z planszy, zablokować ani dać mu negatywnych modyfikatorów. Poza nim w Legends of Runeterra pojawił się Mordekaiser, a także Morgana. Nie zabraknie również nowych mocy oraz reliktów!

W karciance League of Legends trwa wydarzenie Sabat. Kupcie Przepustkę przed 20 grudnia, aby otrzymać wyjątkowe zadanie, którego wykonanie zapewni 20 Tokenów Okultyzmu i Rzadką Pryzmatyczną Skrzynię. Przepustka wydarzenia gwarantuje dostęp do ulepszonej ścieżki wydarzenia z nagrodami premium i natychmiast odblokowuje Ashe z Sabatu.

Szczegóły znajdziecie tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube