W lutym Crossout Mobile trafi do kolejnych 51 krajów

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
0 1212
W lutym Crossout Mobile trafi do kolejnych 51 krajów

Mobilna gra akcji Crossout Mobile zostanie wkrótce wydana na systemach Android (3 lutego) i iOS (10 lutego) w Ameryce Północnej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Australii i Nowej Zelandii. Jak na razie gra Crossout w wersji mobilnej jest dostępna tylko w Polsce, Wielkiej Brytanii, Rosji i kilku innych krajach. W lutym tytuł otrzyma również dużą aktualizację z nowymi mapami, częściami pojazdów i inną zawartością.

Gracze Crossout Mobile tworzą własne, unikalne maszyny z niezliczonej liczby dostępnych części i ruszają do walki pod banderą jednej z pięciu frakcji. Pojazd opancerzony może być uzbrojony w realistyczny rynsztunek, taki jak karabiny maszynowe czy strzelby lub bardziej egzotyczne. Jedna z broni może nawet wyrzucać w kierunku wroga nafaszerowane materiałami wybuchowymi koło!

 W grze dostępne jest również bardziej futurystyczne uzbrojenie, takie jak railgun, a nawet tesla-gun, który spala wrogów stworzonymi przez człowieka piorunami. Istotne jest, aby wyposażyć pojazd w pancerz i moduły obronne (na przykład zapewniający niewidzialność) nie czyniąc go jednocześnie zbyt ciężkim do poruszania się. W Crossout Mobile pojazdy mogą się składać z nawet 40 części, a to aż nadto, by tworzyć naprawdę szalone projekty.

Pełna lista nowych krajów, w których od lutego Crossout Mobile będzie dostępny za darmo to: Australia, Algieria, Austria, Bahrajn, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Kanada, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Egipt, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Izrael, Włochy, Jordania, Kuwejt, Liban, Libia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, Mołdawia, Monako, Holandia, Nowa Zelandia, Macedonia Północna, Norwegia, Oman, Portugalia, Katar, Rumunia, Arabia Saudyjska, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Turkmenistan, ZEA, USA, Watykan, Jemen.

Wstępna rejestracja dla graczy korzystających z urządzeń z systemem Android jest już otwarta, a pierwsi gracze Crossout Mobile otrzymają specjalny bonus. Zagracie tutaj lub tu.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube