W maju czekają nas trzy ważne wydarzenia w Lineage 2 Revolution

L2

Najpierw czeka nas kosmetyczne łączenie serwerów oraz „czyszczenie” bazy danych z nieaktywnych użytkowników. Gracze, którzy nie logowali się od 30 dni, którzy posiadają na koncie postać z poziomem doświadczenia mniejszym niż 10 oraz nigdy nie kupili niczego w Item Shopie – zostaną skasowani na amen. Netmarble nie potrzebuje takich osób u siebie. Tylko zaśmiecają dyski:)

Przejdźmy jednak do rzeczy bardziej radosnych. Mniej więcej w tym samym czasie co "czystka", Lineage 2 Revolution zadebiutuje w Ameryce Południowej, gdzie dotrze do milionów gamerów z Brazylii, Argentyny i Kolumbii. Oni kochali Lineage 2, więc powinni również pokochać jego mobilną wersję. W ten sposób na konto producentów popłynie kolejny strumień pieniędzy. 

Na deser otwarte zostaną trzy nowe serwery w grze: dwa dla USA („Gran Kain”, „Dekkan”) oraz jeden dla Europy („Zilian”). No to czekamy cierpliwie do maja

Lineage 2 Revolution to jeden z najbardziej rozbudowanych MMORPG na urządzenia mobilne. Jeśli szukacie czegoś z pecetową jakością, to produkt Netmarble powinien spełnić wasze oczekiwania. 

Zagracie TUTAJ

Zobacz także

11 komentarzy