W maju dostaniemy postać z mackami w Tower of Fantasy

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
0 1067
W maju dostaniemy postać z mackami w Tower of Fantasy

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio ogłosili, że Sound of the Sea, kolejne duże rozszerzenie do Tower of Fantasym, trafi na serwery 11 maja. Jest na co czekać?

Najgłębsza, najciemniejsza i najbardziej zdradliwa część morza staje się dostępna dla Wędrowców w tej nowej aktualizacji, ponieważ gracze mają teraz możliwość eksploracji Głębinowych Jaskiń Mrocznego Źródła. W trakcie schodzenia w głąb tajemniczego morza Wędrowcy będą musieli ulepszać swoje zasoby poprzez misje wstępne, aby wytrzymać ekstremalnie wysokie ciśnienie wody, które towarzyszy wejściu do Mrocznego Źródła.

Dostępne będą również dwie nowe misje polegające na rozwiązywaniu zagadek, Trapped Patrol Guard oraz Inactive Surveillance Guard. Nowością w Sound of the Sea jest również to, że trudność będzie wzrastać wraz z poziomem Dimension, a nie Wanderer, co zwiększy siłę napotkanych wrogów, a także może przyznać więcej nagród za rozwiązywanie zagadek i otwieranie skrzyń. Abyssant: Nakya, masywny nowy World Boss przyjmujący postać czerwonego, pajęczego szkieletu, zostanie również wprowadzony.

Aktualizacja Sound of the Sea przynosi Wędrowcom także nowe fizyczne simulacrum - Gnonno. Zainspirowana przez swojego dziadka, Nuok, który był w zespole eksploracyjnym, który odkrył Innars, Gnonno również ma nadzieję stać się doskonałym odkrywcą. Jej reputacja rozrabiaki i szalonej persony czasami jednak staje na przeszkodzie.

Mimo że zna skomplikowane morza jak własną kieszeń, kilka lat temu namówiła swoją najlepszą przyjaciółkę, by wyruszyła z nią na eksplorację, ale tylko Gnonno wróciła do domu. Wokół tego zdarzenia narosło wiele tajemnic, ale jedno jest pewne - Gnonno zyskała moc przywoływania dziwnego, ośmiornicopodobnego stwora i władania jego mackami. Poza tym posiada specjalną broń, Mini Hurricane.

To wszystko trafi do Tower of Fantasy 11 maja.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube