W Outriders niedługo dwa razy łatwiej zdobędziecie legendarny sprzęt

Ss 83fa4cd2b34ecd9e9569c9f9cb6556c3a9a53a4a.1920x1080

Polskie Outriders narobiło sporo szumu, wzbudziło zainteresowanie, a potem odkryto tonę błędów, problemów i niedoróbek, w efekcie medialne zamieszanie straciło na rozmachu oraz przerodziło się w narzekanie. Głównie na „endgame”, który ponoć w Outriders jest mocno rozczarowujący. Dlatego ekipa z  People Can Fly postanawia coś z tym zrobić.

Zapowiedziano podwojenie szansy na wydropienie legendarnego sprzętu w Outriders. Do tego wprowadzone zostanie zabezpieczenie, aby gracz nie otrzymywał wiecznie tej samej legendarki. Szansa taka oczywiście nadal będzie istniała, niemniej będzie znikoma. Generalnie jak już wypadnie nam legenda w Outriders to będzie to raczej coś nowego. Jak będzie powtórka, to zostanie ona „zrerollowana” jeden raz. W ten sposób będzie uczciwiej, a gracz ma czuć, że gra go nagradza.

Co więcej, skasowane zostaną „level brackets”, więc nie trzeba będzie spełniać wymagań, aby w ogóle legenda mogła wypaść z danego przeciwnika. Wszystkie nowości z nadchodzącej aktualizacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

11 komentarzy