W Overwatch lecimy na księżyc i dostajemy darmowe skrzynki

Dodany przez PefriX około 7 lat temu
4 4657
W Overwatch lecimy na księżyc i dostajemy darmowe skrzynki

Zacznijmy od początku. Overwatch wzbogaciło się o aktualizację, która przede wszystkim wprowadzana nową mapę typu assault. Dzięki Horizon Lunar Colony lecimy na księżyc, by walczyć nie tylko z bohaterami, ale i obniżoną grawitacją (w osobnym trybie). Muszę przyznać, że to dość ciekawe doświadczenie, chociaż na dłuższą metę nieco męczy.

Dodatkowo do gier customowych dodano nowe opcje modyfikacji ustawień. Dzięki czemu sami możemy zdecydować o poziomie grawitacji na polu bitwy. Jakby tego było mało, zmian doczekali się również bohaterowie, w tym Reaper – zmieniono mu zdolność pasywną. Wspomnę jeszcze, że ze skrzynek możecie zdobyć Oni Genjiego oraz Oficer D.Vę, jeśli nie otrzymaliście ich z eventu w Heroes of the Storm. Więcej informacji w tym miejscu.

Poza tym Blizzard dogadał się z Twitchem w sprawie promocji. Jeśli posiadacie konto Twitch Prime, to otrzymacie złotą skrzynkę w Overwatch. Co ona zawiera? Przynajmniej jeden, legendarny przedmiot. Warto zaznaczyć, że oferta ta dotyczy również osób, które sprawdzą Twitch Prime, odbiorą skrzynkę, a potem anulują subskrypcję. Co ciekawe, akcja powtórzy się w sierpniu i październiku, ale wtedy otrzymamy „jedynie” po 5 zwykłych skrzynek.

Współpraca z Twitch.tv nie ograniczy się jedynie do Overwatcha – promocja już wkrótce ma zahaczyć również o Hearthstone oraz Heroes of the Storm. Tak przypadkiem wspomnę, że całość jest efektem nawiązania dwuletniej współpracy Blizzarda i Twitcha. Ta platforma do streamowania ma stać się najważniejszym centrum do transmitowania turniejów z gier Zamieci.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube