W połowie miesiąca Fallout 76 załapie się na sporą aktualizację i walkę z nadużyciami

Fallout76 b.e.t.a. nuked

Bethesda nie odpuszcza i pewnie podchodzi do tematu przyszłości Fallout 76. Deweloper zapowiedział, że 14 stycznia ich sieciowa produkcja otrzyma pierwszą, noworoczną aktualizację, która wprowadzi sporo zawartości do gry, a do tego naprawi mnóstwo błędów.

„Imprezka na końcu świata! Wkraczamy w nowy, wystrzałowy dla Fallouta 76 rok, a wy możecie się w nim spodziewać cotygodniowych edycji Krypty od środka – dzięki którym będziecie na bieżąco ze zmianami w grze.”

Przy okazji możemy spodziewać się cotygodniowych informacji na temat tego, co w Wirginii Zachodniej piszczy. W połowie stycznia możemy oczekiwać poprawek dotyczących zadań oraz wyzwań, naprawy części profitów i broni, a do tego walce z nadużyciami ze strony graczy. Wygląda również na to, że być może już wtedy otrzymamy zapowiadany, nowy tryb PvP.

Pod koniec miesiąca pojawi się kolejna paczka z poprawkami. Styczeń w Fallout 76 upłynie zatem pod znakiem naprawiania problemów. Przykładowo Bethesda zamierza przyglądnąć się dostępności planów u handlarzy, działaniu niektórych legendarnych modyfikacji, czy dalszym niedogodnościom w działaniu profitów.

Firma przy okazji informuje, że zgodnie z ich obwieszczeniem, wszyscy logujący się w 2018 r. do pełnej wersji Fallouta 76 na dowolnej platformie, otrzymają PC-tową wersję Fallout Classic Collection. Deweloper dodaje, że każda zainteresowana osoba została już obdarowana.

Warto przy tym wspomnieć, że Bethesda zadeklarowała ostre tempo aktualizacji do Fallout 76. Pomiędzy łatkami poprawiającymi grę, regularnie będziemy otrzymywali nową zawartość. Cóż, miejmy tylko nadzieję, że i jej nie będą musieli łatać :).

Zobacz także

6 komentarzy