W Polsce zadebiutowały pierwsze książki o Fortnite, które zwiększą waszego skilla

Dodany przez guru prawie 4 lata temu
7 3486
W Polsce zadebiutowały pierwsze książki o Fortnite, które zwiększą waszego skilla

Było kwestią czasu, kiedy pojawią się „profesjonalne” książki dotyczące Fortnite – najpopularniejszej obecnie gry online na świecie. 

No i proszę. 

Na polskim rynku zadebiutował „Oficjalny Przewodnik Fortnite. Jak przetrwać Battle Royale” oraz „Fortnite. Oficjalny Dziennik Bojowy”. 

Ceny wynoszą odpowiednio 23 zł oraz 35 zł (www.swiatksiążki.pl). 

Od podstawowych zasad rozgrywki po bardziej zaawansowane manewry: w tym podręczniku omówiliśmy wszystko – rozmaite wskazówki i triki – czego potrzebujesz, by zwycięsko dobrnąć do końca rundy. Poznaj liczne zakątki wyspy, szeroką gamę uzbrojenia, przydatne w walce sztuczki, zasady wznoszenia budowli, taktyki zespołowe i wiele więcej niezbędnych instrukcji.

Wszystko pięknie i fajnie, ale w tym wypadku od czytania książek, raczej nie wzrośnie nam skill. Przewodniki traktujcie więc jako skarbnicę wiedzy, która pomoże zrozumieć wam mechanikę gry, a przy okazji ujawni kilka tricków. Owszem, większość takich informacji można znaleźć w internecie (za darmo), ale może ktoś woli to mieć w formie papierowej. 

Z drugiej strony, Fortnite zmienia się z każdym sezonem, więc tego typu przewodniki mogą już być nieaktualne za kilka miesięcy. 


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube