W Revival zobaczymy też toalety, śmiertelnych NPC'ków, jedzenie... i wynajmowanie prostytutek, które zrobią nam "dobrze"

Dodany przez guru około 9 lat temu
15 16009
W Revival zobaczymy też toalety, śmiertelnych NPC'ków, jedzenie... i wynajmowanie prostytutek, które zrobią nam "dobrze"

I akurat w tej ostatniej kwestii nie mam na myśli… tego co mam na myśli (wszyscy wiedzą ocb), lecz faktu, że wynajęcie prostytuki równa się SEX, a SEX będzie oznaczał w Revival zdobywanie bonusów i podnoszenie swoich statystyk witalnych.

Tak, współżycie służy tutaj do celów czysto „boostowych” i w takiej formie na pewno będzie cieszyło się powodzeniem. "Czekajcie chłopaki, zanim pójdziemy na dungeona, muszę skoczyć na szybki numerek".

Prostitutes can even hire a long time, so they can take you on an adventure to be again "strengthen" before descending into a dungeon.

Kolejną ciekawą funkcją są toalety (to efekt sikania i robienia kupy, co zostało zapowiedziane już wcześniej), konieczność zdobywania jedzenia, a także śmiertelni NPC’kowie, który będą mogli zginąć.

The NPCs in the game can also die. They have the same ability to respawn as players. If anyone dies in the world of Revival ,whether players or NPC, you will find yourself in the world of spirits again and you will have to try to get his soul back into the living world.

Revival zapowiada się coraz lepiej, ale do efektów jeszcze daleka droga. Tego horror-MMO nie zobaczymy raczej przed końcem 2016 roku, ale chyba warto czekać, bo szkuje się absolutna rewolucja i objawienie gatunku.

Mamy tylko zbiór screenów, brak jeszcze trailera czy gameplay'a. 

 


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube