W Sea of Thieves można już przejmować wodne forty na „własność”

Dodany przez PefriX około 2 lata temu
3 2875
W Sea of Thieves można już przejmować wodne forty na „własność”

Sea of Thieves otrzymało nowości w ramach aktualizacji Season Six. Dzięki niej gracze mogą już przejmować świeżo dodane wodne forty! Gdy tylko uda im się wyczyścić teren z przeciwników, będą mogli przejąć lokację na „własność”. Czemu na „własność”? Szczegół tkwi bowiem w tym, że jeśli opuścimy teren to tracimy do niego prawa…

System działa w specyficzny sposób i nie ma dać graczom pełnej kontroli nad danym fortem, a jedynie zamienić go w tymczasową bazę wypadową. Gdy ją zdobędziemy,  nie będzie na niej przeciwników (brak spawnu), a za to skorzystamy z łóżek do odpoczynku, pogotujemy, czy użyjemy interaktywnej mapy. Wszystko po to, aby zaplanować dalszy cel podróży. Gdy opuścimy teren fortu, wtedy znów stanie się on dzikim miejscem.

Poza tym Sea of Thieves pożegnało się oficjalnie z trybem Arena, który koncentrował się na rozgrywkach PvP. Ekipa Rare zapowiadała jego wyłączenie w 2022 roku i nadszedł wreszcie ten czas. Gracze biorący udział w tej rozgrywce otrzymają garść nagród-upominków, jako podziękowanie za spędzone chwile na Arenie. 

Z innych rzeczy, maksymalny poziom rangi dla „Athena’s Fortune Trading Company” został podniesiony do 30. Więcej szczegółów z kolei znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube