W Sea of Thieves nie tylko wykopiecie skarb, ale również go zakopiecie!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
3 3594

Sea of Thieves ciągle tnie fale i łapie wiatr w żagle, nie zwalniając tempa. Można kręcić nosem na to, że gra nie wygląda tak, jak niektórzy oczekiwali. Rare jednak cały czas aktualizuje swój tytuł, rozwijając go. Tym razem przygotowali Season 5, który pojawi się w grze 2 grudnia.

W ramach nowego sezonu do gry trafi garść przedmiotów kosmetycznych do zgarnięcia wraz z nową przepustką. Największą atrakcją jest jednak możliwość siadania oraz położenia się. No dobra, jeszcze lepsza jest opcja pozwalająca na zakopanie skarbu! Bez obaw, nie zgubicie go – Sea of Thieves zaznaczy Wam go na mapie, którą dostaniecie.

Co zrobicie dalej zależy od Was, a opcji jest kilka. Poza oczywistym wykopaniem własnego skarbu możecie również na tablicy zadań zlecić komuś misję odnalezienia Waszego skarbu. Jeśli im się uda, otrzymacie reputację oraz Renown za udane zlecenie, ale zapomnijcie o gotówce. Możecie również użyć zakopywania aby… ukryć łupy, kiedy wiecie, że inni piraci się na nie czają! Istnieje wtedy szansa, że będą bezpieczne podczas ataku, a przynajmniej przez chwilę.

Poza tym Sea of Thieves wzbogaci się o łodzie wiosłowe z działami, fajerwerki, a także nieco świątecznych łakoci. Pojawią się również kolejne przedmioty związane z Piratami z Karaibów, a także nowy pieseł. O, można również szeptać! W jaki sposób? Mówiąc do megafonu, ale od złej strony.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube