W Sea of Thieves zagrało już 10 milionów graczy. Gra otrzyma Legends of Thieves

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
4 3136
W Sea of Thieves zagrało już 10 milionów graczy. Gra otrzyma Legends of Thieves

Od początku istnienia Sea of Thevies, Rare honoruje swoich graczy specjalnymi Easter Eggami wewnątrz tej pirackiej produkcji. Okazuje się, że w świecie gry możemy znaleźć dowody na pierwszą śmierć od upadku, czy inne, drobne „osiągnięcia”. Wszystko to ma postać tablic, rycin, listów gończych, czy zwykłych szkieletów graczy. Najnowsza aktualizacja sprawi, że zaczniemy na te małe pamiątki polować.

Wszystko w ramach aktualizacji Legends of Thieves. Doda ona NPC o imieniu Umbra, dającego specjalne misje. Te ostatnie skoncentrowane będą na szukaniu unieśmiertelnionych graczy Sea of Thieves w różnych zakątkach mapy. W nagrodę otrzymamy odpowiednie rekomendacje oraz nowe tatuaże.

Do tego dostaniemy pakiet drobnych zmian, które mają uprzyjemnić zabawę w Sea of Thieves. Spodziewajcie się poprawek w trybie Arena, ale również innych drobnostek – przykładowo skrzynie niekoniecznie będą już startowo puste. Na statku możemy znaleźć np. nieco owoców.

Aktualizacja Legends of Thieves do Sea of Thieves pojawi się 15 stycznia.

Rare poinformowało również, że od chwili wydania Sea of Thieves, czyli 20 marca 2018 roku do dnia wczorajszego, czyli 8 stycznia 2020, przez wzburzone wody tej sieciowej produkcji przewinęło się ponad 10 milionów piratów, spragnionych przygód. Deweloper nie podaje jednak aktywnej liczby graczy.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube