W tego MMORPG gra 6 osób. DK Online znalazł się na samym dnie

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
8 4692
W tego MMORPG gra 6 osób. DK Online znalazł się na samym dnie

Można chyba uznać, że DK Online aka Dragon Knights Online został “żywym trupem”, który istnieje… no właśnie nie wiadomo dlaczego jeszcze istnieje.

Liczba aktywnych graczy jest dramatycznie mała. Ostatnie liczniki ze Steama wskazują, że w DK Online bawi się maksymalnie 6 osób.

W takim przypadku trudno nazywać DK Online grą Massively Multiplayer Online. Miasta świecą pustkami, ekonomia leży i kwiczy, a aktywności PvE (na czele z dungeonami) to rzadkość. Z taką liczbą graczy ledwo co można zbudować jedno Party… Nie mówiąc już o gildiach. 

Niestety, winić możemy tylko producentów gry, firmę Masangsoft, która najpierw reaktywowała DK Online, ale potem kompletnie olała jej dalszy rozwój.

Ostatni content-update pojawił się na serwerach… w maju 2019 roku (dwa miesiące po premierze gry). Od tego czasu nie otrzymaliśmy już żądnych nowości, eventów ani niczego podobnego.

Umarły, nieaktualizowany MMORPG. Jeśli tylko możecie, omijajcie DK Online szerokim łukiem. Nie znajdziecie tu ani graczy, ani także funu.

Na wszelki wypadek zostawiamy jednak linka do gry - TUTAJ


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube