W Tibii odnaleziono jedyny egzemplarz White Dress. Przedmiot warty 25 tys. zł

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
7 48813
W Tibii odnaleziono jedyny egzemplarz White Dress. Przedmiot warty 25 tys. zł

White Dress – podobnie jak Magic Longsword – jest jedynym egzemplarzem tego przedmiotu w grze. Nie można go wydropić z potworka, nie można go zdobyć z questa, nie można go kupić z Item Shopu. 

Ta biała sukienka pojawiła się prawie 20 lat temu (przy okazji ślubu dwójki Game Masterów) i momentalnie nabrała ogromnej wartości kolekcjonerskiej. Co ciekawe White Dress nie posiada w sobie żadnych specjalnych statystyk ani mocy, pełniąc rolę wyłącznie dekoracyjną. 

***

White Dress przez lata zmieniał właścicieli i tak naprawdę nie było wiadomo, kto go aktualnie posiada. Aż do teraz.

White Dress pojawił się na urodzinowej wystawie “Red Rose”  – prawdopodobnie najstarszej gildii w Tibii (założonej w grudniu 1998 roku, zatwierdzonej w 2002 roku), co oznacza, że jeden z jej członków stał się dumnym posiadaczem tego bezcennego cacka.

Już nawet wiemy, kto jest tym szczęściarzem. Niejaki "Miujau" - 322 lvl Elite Knight. 

Wartość White Dress – w tibijskich pieniądzach – to podobno 2kkk (tak podają źródła z Reddita), czyli 2 miliardy gp.

Gdyby zamienić to na realną gotówkę (na Allegro 1kk z serwera Antica kosztuje 12,5 zł), to otrzymalibyśmy… 25 tys. złotych.


Na wystawie znajdziemy także inne cenne rzeczy np. Red Rose Shieldy (tarcze stworzone specjalnie dla tej gildii – 8 potwierdzonych sztuk), Golden Helmety czy  Game Master Doll.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube