W Torchlight Frontiers pojawi się klasa budująca tory i przyzywająca lokomotywę

Tfcharacterreveal blogroll 1555094966166 1280w

Lokomotywa Tomek powinna ucieszyć się na wieść o tym, że Railmaster trafi do Torchlight Frontiers. Niecodziennie bowiem w grze sieciowej trafia się tak oryginalna klasa postaci. Co takiego ją wyróżnia? Możliwość stawiania torów.

Nie, to nie żart. Za Railmasterem cały czas podążać będzie jego prywatna lokomotywa ze stacjonarnym działkiem. Niemniej bohater będzie musiał stawiać tory, aby pojazd pojechał tam, gdzie jego „mistrz” sobie tego życzy. Tak, klasa ta bazować ma na przywoływaczu, zazwyczaj stawiającym stacjonarne działka. W tym jednak przypadku całość przybierze formę pociągu z wieżyczką obronną. Co ciekawe, sam Railmaster stworzony został na podstawie NPC z Torchlight 2 o nazwie Captain Jacobi.

Heros nie będzie opierał się jedynie na sile swoich torów i lokomotywy, bowiem do walki wkroczy z  potężnym młotem dwuręcznym. Sami wybierzemy w jakiej dziedzinie zechcemy się specjalizować. Wspomnę tylko, że pojawi się możliwość przywołania lokomotywy widmo, czy rozbudowywania ciufci o dodatkowe wagony.

Railmaster pojawi się 23 kwietnia w wersji testowej Torchlight Frontiers. Grę warto będzie przetestować chociażby z powodu tak nietypowej klasy postaci! I like trains…

Zobacz także

11 komentarzy