W tym tygodniu gwiazdą Steam Publisher Weekend jest Trion Worlds!

Page bg english

Trion Worlds jest znany, wszak na swoim koncie mają Trove, Rift, Defiance, czy ArcheAge. Nie można jednak powiedzieć, aby ten wydawca cieszył się pozytywną opinią wśród graczy. Gdyby nie pewne zapędy do monetyzacji posiadanych produkcji, to rzeczywistość mogłaby być ciekawsza. A tak, to jest jak jest i raczej nic z tym nie możemy zrobić (jasne, można nie grać w ich gry, ale to zawęża nam dostępne tytuły, bo sporo wydawców ma podobną politykę).

Dzisiaj jednak nie marudzę więcej na nich. Wszak ten wydawca jest gwiazdą aktualnego Steam Publisher Weekend, który trwa od 15 do 19 lutego! Z okazji tego wydarzenia, w produkcjach pod opieką tej firmy możecie zdobyć sporo łakoci. Promocje dotyczą Trove, Rift, ArcheAge, Atlas Reactor oraz Defiance. W tych grach znajdziecie darmowe przedmioty oraz bonusy do punktów doświadczenia.

Prócz tego trwa przecena na różne pakiety, więc jeżeli chcecie wyposażyć się w coś płatnego, to możecie skorzystać z promocji. Ewentualnie rzućcie się w wir walentynkowych wydarzeń. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

6 komentarzy