W tym tygodniu pojawią się pety oraz waluta premium w Sea of Thieves

80

Ekipa Rare poinformowała, że jeszcze w tym tygodniu w Sea of Thieves otworzy się The Pirate Emporium. Będzie to specjalne miejsce w którym nabędziemy unikatowe rzeczy za walutę premium. Tą ostatnią będą Ancient Coins, które nabędziemy za realne pieniądze i wydamy na nowe emotki, przedmioty kosmetyczne oraz pety.

Na start The Pirate Emporium pozwoli kupić dwa rodzaje petów – małpki oraz papugi. Będziemy mogli je nazwać oraz umieścić na swoim statku, gdzie znajdą swoje miejsce. Nic jednak nie stanie na przeszkodzie, aby zabrać je na przygodę. Zwierzaki będą reagowały na nasze zachowanie, emotki, czy grę na instrumentach. Do tego zachowają się odpowiednio podczas losowych wydarzeń – małpka przykładowo schowa się pod stołem, kiedy Kraken zaatakuje.

Nie zmienia to jednak faktu, że pety w Sea of Thieves będą pełniły tylko i wyłącznie kosmetyczną rolę. Tak jak zresztą cała zawartość The Pirate Emporium. Rare zapewnia, że w sklepiku będzie mnóstwo skórek, ale nic poza tym. A co z cenami? Podobno nie będzie tragicznie i większość rzeczy zamknie się w przedziale około 10 dolarów.

Spokojnie, nie musicie wydawać ani grosza, jeśli zechcecie zrobić zakupy w The Pirate Emporium. Deweloper potwierdził, że będzie możliwość zdobywania Ancient Coins poprzez granie. Przykładowo, możemy natknąć się na rzadkiego szkieleta z pękatym workiem na plecach. Jeśli go pokonamy, zgarniemy walutę premium. Niestety, nie podano jak dużo.

Mikrotransakcje zawitają do Sea of Thieves 11 września, czyli jutro.

Zobacz także

2 komentarzy