W World of Tanks ujrzymy współczesne czołgi?

Word of Tanks bez dwóch zdań jest fenomenem na całym świecie. W Polsce czołgi od Wargamingu cieszą się ogromną popularnością, czego dowodem jest chociażby organizacja w stolicy naszego kraju po raz kolejny mistrzostw świata w World of Tanks. Białoruskie studio chce iść za ciosem i do już historycznych maszyn dodać również te najnowocześniejsze, które aktualnie wykorzystywane są w konfliktach zbrojnych. Temat był mielony już kilkukrotnie, jednak teraz o całej sprawie wypowiedział się niejaki Al King, który w Wargamingu odpowiada globalnie za całą markę World of Tanks. Mówi on:
„Nie mam wątpliwości, że powinniśmy pracować nad grą o współczesnych czołgach. Muszę wierzyć, że gdzieś w Wargamingu są plany, aby to zrobić. Jeśli tego nie zrobimy, będzie to ogromny błąd strategiczny.”
Jak na razie trudno z jego słów cokolwiek wyrokować, ale wskazują, że białoruskie studio myśli o podobnej ścieżce rozwoju World of Tanks, jednak czy cały projekt objawi się jako osobna gra z serii WoT, czy może twórcy zaimplementują nowe maszyny już do aktualnej wersji gry w postaci np. dodatkowego trybu rozgrywki. Cóż w tym momencie to wszystko jest jedynie spekulacją, bowiem nikt oficjalnie nie potwierdził jakichkolwiek prac nad takimi „ficzerami”. Jak Wam się podoba wizja dodania do gry współczesnych maszyn?