Wampirze V Rising w maju uruchomi Early Access!

Dodany przez PefriX 8 miesięcy temu
6 2023
Wampirze V Rising w maju uruchomi Early Access!

Stunlock Studios kolejny raz próbuje podbić rynek. Za pomocą Bloodline Champions i Battlerite się nie udało, więc zespół postanowił zrezygnować z miksu MOBA i brawlera na rzec sieciowego survivala o nazwie V Rising. Ta wampirza produkcja postara się nie ssać (albo wręcz odwrotnie?) już 17 maja w ramach Early Accessu na Steamie.

O V Rising pisaliśmy na łamach portalu kilkukrotnie. Deweloperzy określają tytuł, jako „Multiplayer Survival Game”. Gracze wcielą się w świeżo przebudzonego wampira, odzyskującego moc poprzez polowanie na ludzi. Naszym zadaniem będzie odbudowanie swojego zamku oraz zostanie lokalnym Drakulą.

Nie oznacza to jednak, że wampiry rządzą światem. W V Rising będzie odwrotnie, stworzenia te zostały zepchnięte na margines i prawie całkowicie wybite. Dlatego nasze przetrwanie w tym świecie będzie nie lada wyzwaniem. Dostaniemy wielki, otwarty świat, który zwiedzimy sami lub z innymi osobami – V Rising zaoferuje sieciową rozgrywkę, pozwalającą nie tylko na kooperację, ale również na rywalizację pomiędzy wampirami.

Aktualnie trwa beta gry, więc jeśli chcecie ją sprawdzić przed ewentualnym zakupem to wbijajcie tutaj.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube