War of Dragnorox zmienia nazwę na… Eternal Tombs

Dodany przez PefriX 12 miesięcy temu
4 1271
War of Dragnorox zmienia nazwę na… Eternal Tombs

War of Dragnorox to nietuzinkowy tytuł. Znaczy, nie tylko z nazwy, ale również z zamysłu. Wszak mamy tutaj świat, gdzie magia jest wrogiem! Niemniej jeśli chodzi o „problem” tytułu, to został on rozwiązany – grę oficjalnie przemianowano na Eternal Tombs. I jak myślicie, to… dobra zmiana?

War of Dragnorox Eternal Tombs to indie sandbox MMORPG, tworzone przez Triune Studios. Ekipa poinformowała, że zmiana nazwy związana jest z odnowionym systemem walki. Aby zaprezentować nowości w projekcie, ekipa przygotowała krótki teaser – standardowo, dostępny jest na dole newsa.

Eternal Tombs określane jest, jako „dynamic warfare MMORPG”, które obsługiwane będzie przez Dungeon Masterów. Czyli grupka dedykowanych osób odpowiadać ma za kreowanie wydarzeń i rzucanie wyzwań graczom w trakcie och rozgrywki. Dzięki temu świat gry ma być faktycznie dynamiczny.

Co ciekawe, gra porzuciła czysto tab-targetową walkę, przywodzącą na myśl nestorów gatunku. Zastąpili ją czymś o wiele bardziej interesującym, a przynajmniej tak twierdzą. No i zmieniono silnik gry na Unreal Engine 5.

Premiera Eternal Tombs planowana jest na trzeci kwartał 2023 roku, a jeśli chodzi o model płatności to otrzymamy B2P i P2P, czyli zapłacimy za podstawkę oraz miesięczny abonament. Za to nie będzie żadnego Item Shopu czy mikrotransakcji. W przyszłym miesiącu dowiemy się więcej na temat projektu, który zadebiutuje na Steamie.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube