Warface otrzyma kosmiczną kampanię do co-opa – udamy się na Marsa!

66840055526aa0657b786aff01a64793

Ostatnie przecieki na temat futurystycznych nowości w Warface okazały się prawdą. My.com przygotowało dla graczy aktualizację zawartości, która wprowadziła do gry „Mars” oraz „Armageddon”.

Ten pierwszy to specjalna kampania fabularna, przewidziana do zabawy w trybie kooperacji. Udamy się na Czerwoną Planetę, aby zabezpieczyć kolonię ludzi, która najechana została przez złą, militarną organizację Blackwood. Co ciekawe, wcielimy się w humanoidalne roboty SED, wyposażone w specjalne bronie. Nie wymagają one amunicji, bowiem zasilane są baterią energetyczną oraz ulegają przegrzaniu.

Co lepsze, sprzęt ten (nazywa się Arcus) ma trzy tryby. Pierwszy to automatyczny karabin, drugi zmienia nam broń w snajperkę, a trzeci określany jest, jako specjalny. Odblokujemy go jednak dopiero, gdy spełnimy określone wymagania. Na Marsie spotkamy nowy rodzaj przeciwników oraz dwóch, unikalnych bossów. Sama zabawa pozwoli nam zakosztować eksploracji otwartych terenów oraz wpływu niskiej grawitacji na poruszanie się.

Równocześnie Warface otrzyma również nowego battle pasa o nazwie Armageddon. W ciągu trzech miesięcy będziemy wykonywali wyzwania PvP oraz PvE, które pozwolą odblokować nam unikalne bronie oraz kamuflaże. Do naszej dyspozycji oddane zostaną również zbroje, a wisienką na torcie ma być Typhoon-12, czyli shotgun dedykowany medykom.

No dobra, ale kiedy? My.com informuje, że na Marsa udamy się w czerwcu, a Armageddon można już pre-orderować.

Zobacz także

4 komentarzy