Warface staje się globalną grą. Połączono Europę i USA!

Dodany przez guru około rok temu
2 2528
Warface staje się globalną grą. Połączono Europę i USA!

Rewolucja? Tak, to chyba dobre słowo.

W Warface nie ma już podziału na europejską i amerykańską północnoamerykańską wersję gry. My.com postanowiło połączyć oba “światy” i stworzyć jedną wielką grę.

A to tylko początek, bo w najbliższych tygodniach do tej “globalnej” wioski dołączy region CIS, który skupiał dotąd Rosjan (największą populację Warface) oraz innych graczy ze Wspólnoty Niepodległych Państw.

Połączenie UE i NA jest już dostępne! Możesz teraz grać ze znajomymi na globalnym fragmencie i cieszyć się dostępem do wszystkich serwerów regionalnych. Mamy nadzieję, że poprawi to Wasze wrażenia z gry i czekamy na Wasze opinie na temat fuzji.

Gracze EU/NA nie powinni odczuć żadnych niedogodności. Ich progress, nicki czy nazwy klanów zostały nietknięte. Po prostu teraz istnieje możliwość konkurowania z Amerykanami na ich serwerach (i odwrotnie). 

Szczegóły TUTAJ.


Warface to darmowy MMOFPS, który – pod względem strzelania – najbardziej przypomina serię Call of Duty. Oprócz typowych potyczek PvP, możemy tutaj brać udział w kooperacyjnych misjach przeciwko AI i walczyć np. z potworkami rodem z fantasy.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube