Warface zostanie wydany pod inną nazwą (bez Rosjan)

Dodany przez guru około rok temu
9 2464
Warface zostanie wydany pod inną nazwą (bez Rosjan)

Dlaczego?

Ma to związek z tym, że MY.GAMES (zaraz po inwazji Rosji na Ukrainę) postanowiło opuścić tamtejszy rynek, co wiązało się niestety z restrukturyzacją firmy i pewnymi zmianami w funkcjonowaniu gier. 

Warface idzie na pierwszy ogień.

Tyle dobrego, że baza danych użytkowników zostanie zachowana, a nowy “Warface” będzie miał własny plan działania, kierunek i unikalną zawartość. Inną niż rosyjskojęzyczna wersja.

Potwierdzenie TUTAJ

Pod koniec 2022 roku MY.GAMES zadeklarowało proces restrukturyzacji biznesu w związku z decyzją o wyjściu z rynku rosyjskiego. Zgodnie z tą strategią, MY.GAMES ponownie wyda wersję gry na konsole i PC jako oddzielny produkt z alternatywną nazwą.

Tymczasem pecetowa wersja gry dla rosyjskich graczy zachowa nazwę Warface, a jej dalszym rozwojem i wydawaniem zajmie się inna firma o nazwie Astrum Entertainment.

Nowy tytuł MY.GAMES — który rozpocznie się od istniejącej wersji Warface i profili użytkowników — będzie zawierał własny plan działania, kierunek, aktualizacje i unikalną zawartość regionalną, w tym nowe mapy, serie broni, wydarzenia i wiele więcej! Nasze zespoły są oddane nie tylko dalszemu wspieraniu gry, ale także iteracji i wprowadzaniu innowacji do projektu, aby podtrzymać i kontynuować jego niezwykłą spuściznę.

Nie wiadomo jeszcze, jaką nazwę przyjmie Warface i kiedy możemy liczyć na “premierę”.

“Warface to współczesna strzelanka MMOFPS mająca ogromne rzesze fanów na całym świecie. Znajdziesz w niej intensywne tryby PvP, fascynujące misje i najazdy PvE, które można rozgrywać w czterech zróżnicowanych klasach, oraz gigantyczny modyfikowalny arsenał.”


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube