Wargaming podobno szykuje darmowego FPS-a o tytule Shatterline

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
3 4682
Wargaming podobno szykuje darmowego FPS-a o tytule Shatterline

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Wargaming szykuje nową grę. W końcu na samym World of Tanks, czy World of Warships ciężko się opierać (chociaż patrząc na popularność tych gier, to jednak można). Cóż jednak tym razem szykuje nam firma znana z wojennych produkcji? Shatterline, czyli darmowego, multiplayerowego FPS-a.

O produkcji wciąż za wiele nie wiemy poza tym, że zaoferuje widok z perspektywy pierwszej osoby, mecze dla szesnastu osób z podziałem na różne tryby: Team Deathmatch, Domination oraz Free for All. Shatterline dostępne będzie na PC, ale również na konsolach. Co ciekawe, sama produkcja wizualnie będzie bardziej kreskówkowa niż Apex Legends, czy XDefiant. Produkcja wykorzystuje również silnik Lumberyard, którego możecie znać z New World.

Shatterline aktualnie posiada podobno osiem postaci oraz garść różnorodnych broni, które będzie można modyfikować wizualnie, ale również od strony „mechanicznej”, co wpłynąć ma w jakiś sposób na rozgrywkę. Poza trybami PvP, produkcja zaoferuje tryby do zabawy w ramach kooperacji, gdzie trzeba będzie wykonywać konkretne cele na ogromnej mapie z losowo generowanymi przeciwnościami losu. Dostępna będzie również kampania fabularna.

Warto jednak brać pod uwagę, że wszystkie powyższe doniesienia pochodzą z wiarygodnego, ale jednak nieoficjalnego źródła. „Potwierdzono” tytuł gry, model płatności oraz generalny pomysł (FPS multiplayer), ale pozostałe szczegóły mogą ulec zmianie. Żadnych screenów również nie ma, bowiem Shatterline jest podobno aktualnie we wczesnej fazie alfa. Na konkrety przyjdzie nam zatem poczekać.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube