Wargaming przedstawia nową strzelankę z widokiem w rzucie izometrycznym - Hybrid Wars

Dodany przez Duch prawie 8 lat temu
1 3344
Wargaming przedstawia nową strzelankę z widokiem w rzucie izometrycznym - Hybrid Wars

WG Labs, czyli oddział Wargaming zajmujący się nowymi projektami, przedstawił światu nowy projekt stworzony przez Extreme Developers z Rosji.

To Hybrid Wars - futurystyczna strzelanka "z widokiem z góry", która ma do zaoferowania różne tryby rozgrywki - od kampanii dla pojedynczego gracza, po kooperacyjny multiplayer oraz dynamiczną rozgrywkę, która ma przypominać tą z klasycznych gier akcji z lat 90tych.

 W 2060 roku ludzkość stoi na progu drugiej rewolucji technologicznej. Świat opleciony jest siatką informacyjną, z której korzysta tysiące elektronicznych oczu, powstają zaawansowane miasta, wielkiej porty kosmiczne i kompleksy militarne z mechami, czołgami, motorami i łodziami podwodnymi wyposażonymi w sztuczną inteligencję. Walcz jako jeden z trzech najemników przeciwko wielkim korporacjom. Na podbicie czeka 8 światów, do dyspozycji masz mnóstwo zróżnicowanego wyposażenia i pojazdów. Kontroluj bombowce, mechy, czołgi, helikoptery i łodzie, przełączaj się pomiędzy różnymi rodzajami uzbrojenia i siej spustoszenie. Hybrid Wars to różne tryby gry, od opowieści po przetrwanie, każdy oferujący inne wyzwania i różne sposoby na walkę.

Gra posiada już swoją kartę na Steamie tutaj. Premiera jeszcze w tym roku.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube