Warhammer 40,000: Speed Freeks to takie Twisted Metal, ale z WAAAGH!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
6 1217
Warhammer 40,000: Speed Freeks to takie Twisted Metal, ale z WAAAGH!

Ostatnio było sporo Warhammerowych ogłoszeń, wśród których znalazło się miejsce również na multiplayerową produkcję. Warhammer 40,000: Speed Freeks to takie Crossout/Twisted Metal, które udostępnione zostanie za darmo. 16 graczy weźmie udział w „car combat game”, które pojawi się na PC. Zainteresowanych testami alfa odsyłam tutaj. 

Za projekt odpowiada Caged Element, czyli twórcy GRIP: Combat Racing, więc jakieś doświadczenie w walkach samochodów jest. Tym bowiem będzie Warhammer 40,000: Speed Freeks, potyczkami rozmaitych maszyn, gdzie orkowie wiodą ponoć prym. Będzie dużo wybuchów, jeszcze więcej szaleństwa, a także mnóstwo brutalności. Oczywiście, motywem przewodnim jest wygranie wyścigu, przy czym wszystkie chwyty są dozwolone.

Ach, zabawa jest przy tym drużynowa. Do tego maszyny podzielone są na klasy, a do tego sporo postrzelamy. Nie zabraknie również unikalnych umiejętności, a także specjalnych trybów rozgrywki, koncentrujących się np. na walce, nie jeździe. Warhammer 40,000: Speed Freeks tworzone jest na Unreal Engine 5. Premiera z kolei odbędzie się… WAAAGH!


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube