Warhammer 40K: Warpforge to nowa karcianka Free-to-Play!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
2 1550
Warhammer 40K: Warpforge to nowa karcianka Free-to-Play!

Fani uniwersum Warhammer 40K mogą świętować, bowiem zaprezentowano sporo gier z tego świata. Jedną z nich jest Warhammer 40K: Warpforge, czyli darmowa karcianka, która zadebiutuje w przyszłym roku.

Jeśli chodzi o gatunek karcianki, to Warhammer 40K: Warpforge reprezentować będzie kategorię CCG, czyli na handel kartami z innymi graczami nie macie co liczyć. Za grę odpowiada ekipa Everguild, która stworzyła w przeszłości karciankę Horus Heresy: Legions. Ich nowa produkcja będzie miała wiele wspólnego z tym tytułem, ale Warhammer 40K: Warpforge odznaczać się ma lepszymi animacjami. Twórcy obiecali również, że nie skopiują po prostu rozwiązań z pierwszej gry, tylko zaoferują coś więcej.

Premiera? W 2023 roku na Steamie, a później debiut na urządzeniach mobilnych. Potwierdzono cross-platformowość, obecność kampanii single-playerowej dla każdej frakcji ze świata Warhammer 40K, a także kilka różnych trybów. Spory nacisk położony ma być na zabawę rankingową, która również otrzyma kilka czasowo ograniczonych modyfikacji, sprawiających, że zasady rozgrywki ulegną zmianie. Nie zabraknie i wyzwania dla weteranów gatunku, ale co to znaczy w karciance? Czas pokaże.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube